.

.

Клин Антивирусни Ткива На Лицето, Кутии За Коцки

Клин Антивирусни Ткива На Лицето, Кутии За Коцки

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Едно меко ткиво е се што е потребно за да ви покаже грижа. Бидете проактивни за време на сезоната на настинка и грип со тоа што Ќе ги држите При рака Антивирусните ткива на лицето на Клин за пријател, странец и себеси. Со три меки слоеви, кленекс кутии бои за убаво да се вклопат во вашиот домашен декор. Ставете кутии во дневната соба, кујната, бањите, спалните соби и канцеларијата. Кленекс ткивата на лицето за еднократна употреба се таму за среќни солзи и затнат нос. Во ткивото за 15 минути. Вируциден против, Риновируси Тип 1А и 2 (Риновирусите се водечка причина за настинка); Грип А и Грип Б (причини за грип); Респираторен Синцицијален Вирус (РСВ е водечка причина за инфекција на долниот респираторен тракт кај децата). Кленекс Антивирусните Ткива имаат три меки слоеви за проактивна нега. Средниот слој активиран со влага убива 99,9% од вирусите на настинка и грип. Издржлив со дебелина од 3 слоја и абсорбента за заклучување на влагата. Резервирајте ги ткивата на лицето На Кленекс и чувајте ги ткивата при рака за семејството, гостите и себе си. Бидете подготвени за време на сезоната на настинка и грип, сезона на алергија, враќање на училиште и празници. Кутии за ткиво со коцки со 68 ткива за еднократна употреба по кутија доаѓаат во различни дизајни (вистинскиот дизајн на пакувањето може да варира од прикажаната слика) Со Вистинска големина за дневни соби, бањи, кујни, канцеларии и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент