.

.

Како Да Се Прослави 35 Среќен Ден Торта Фолија Балон

Како Да Се Прослави 35 Среќен Ден Торта Фолија Балон

DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

Издувајте ги роденденските свеќи со оваа Роденденска Торта од 35 инчи и фолија за Свеќи. Компатибилна и со хелиум и со воздух, оваа фолија е совршена за изненадувачки роденденски букет! Големата форма од 35" во најмала рака привлекува око. Може да се користи и за украсување простор за роденден, додавајќи боја и живост на фото-операциите или акцентите на масата за храна. Начин На Славење Фолија Балон 35" Во Дијаметар може да биде исполнет Со Хелиум или Воздух.

Главните карактеристики

Избор на клиент