.

.

Топчиња За Голф Шриксон, Користени, Квалитет На Нане, Пакување

Топчиња За Голф Шриксон, Користени, Квалитет На Нане, Пакување

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Ова ви овозможува да експериментирате со различни топки за да ја пронајдете онаа што најмногу одговара на вашата игра без значителни однапред трошоци.Мешавина од разновидни модели На Шриксон како ШТО се : ЗДРАВО-Невеста, Турнеја СО Висока Невеста, ЗДРАВО-Спин, Далечина и Про УР. Опции за тестирање : рециклираните И Реновираните топчиња за голф даваат можност да тестираат различни брендови и модели без да се обврзат на нов комплет со целосна цена.Вредност Одделение( ААА) : Одлично За почетници, Или како топки за вежбање за страствени голфери.

Главните карактеристики

Избор на клиент