.

.

Канон 9500Б Пиксма МГ Безжичен Печатач, Бело

Канон 9500Б Пиксма МГ Безжичен Печатач, Бело

DEN 495.84

Пристапност
Во достапна форма

Инк-џет печатачот се-во-едно работи беспрекорно со вашите мобилни уреди за да го направи печатењето лесно и удобно. Вградената безжична технологија ви овозможува да печатите и скенирате користејќи го вашиот wi-Fi овозможен компјутер буквално од каде било во канцеларијата. Со функцијата за печатење облак, можете да печатите директно од вашиот компатибилен мобилен уред користејќи избрани онлајн облак услуги. Хибридниот систем за мастило стручно комбинира мастило за боја за живописни бои и црно пигментно мастило за остар текст. Инженерството на инк-џет млазницата со целосна фотолитографија (ФИНО) произведува капки мастило мали како 2pl за детални отпечатоци со висока резолуција. Функцијата за автоматско напојување автоматски го вклучува печатачот секогаш кога испраќате фотографија или документ што треба да се отпечати за да се минимизира потрошувачката на енергија. Специјалните филтри ви овозможуваат да се забавувате со вашите слики со додавање на нови ефекти, како Што Се Рибино Око, Минијатура, Камера За Играчки, Мек Фокус и Замаглување На Позадината пред да печатите. Целосниот софтвер ЗА печатење ХД филм ви помага да ги претворите вашите омилени клипови ЗА ХД филм во прекрасни отпечатоци.Канон ПИКСМА МГ МГ2924 Инк - Џет Мултифункционален Печатач-безжичната технологија во Боја работи беспрекорно со мобилни уреди и компјутери. Хибридниот систем за мастило произведува живописни бои и остар текст. ПАРИЧНА КАЗНА произведува мали капки мастило за детални отпечатоци со висока резолуција. Автоматското вклучување на функцијата заштедува енергија за да се минимизира потрошувачката на енергија. Специјалните филтри создаваат уникатни ефекти за да додадат личен допир на вашите фотографии.

Главните карактеристики

Избор на клиент