.

.

27 FreeSync IPS Безгранична HDMI Игри Монитор

27 FreeSync IPS Безгранична HDMI Игри Монитор

DEN 2064.00

Пристапност
Во достапна форма

27 Инчен IPS Дисплеј IPS (Префрлување Во Рамнина) технологијата ги истакнува перформансите на дисплеите со течни кристали. Црниот Стабилизатор НА LG чувствува темни сцени и помага да се направи посветла за да можете да ги најдете непријателите што се кријат и чекаат да го нападнат вашиот играч во мракот.0 и повеќе сега може да се прилагодат со само неколку кликања на глувчето, наместо тврди копчиња на мониторот. Функција за вкрстување со функцијата За Вкрстување, гејмерите можат да ги подигнат своите вештини на следното ниво. ВЕЗА Компатибилност-Монтажа 100 х 100мм. Вградени Звучници 5В х 2. Арклин Стојат елегантен дизајн на lg премиум монитори е нагласена од страна на лак штанд. Контролата На Екранот На Контролата На Екранот става мноштво основни поставки на мониторот во пригоден прозорец за брз, лесен пристап. Енергетска ЅВЕЗДА сертифицираните монитори ги исполнуваат строгите барања за енергетска ефикасност поставени од АМЕРИКАНСКАТА Агенција за Заштита на Животната средина Во Режими На Вклучување, Спиење и Исклучување. Мазната крива на основата обезбедува стабилност, обезбедувајќи сигурни перформанси со допир на елеганција.Практично Безграничен Дизајн ултра-тенката рамка-само 1,3 мм - од четири страни на овој рационализиран дисплеј нуди практично безгранично визуелно искуство, без одвлекување на вниманието од прецизната, прекрасна слика.

Главните карактеристики

Избор на клиент