.

.

Оган покрај Дирфоамс Женска Плажа Шели Вистински Папучи За Гребење

Оган покрај Дирфоамс Женска Плажа Шели Вистински Папучи За Гребење

DEN 192.00

Пристапност
Во достапна форма

Достапен луксуз ја дефинира нашата 100% австралиска колекција На Ширлинг фајрлајд. Направени имајќи ја предвид целата удобност што ја регулира температурата, нашите Луксузни Школки се совршен начин да се опуштите со стил. Почестете се со кадифена постава и непобедливо амортизирање, вашите стапала сигурно ќе ви се заблагодарат! . ЛУКСУЗ ЗА СЕКОГО : Направена со 100% Австралиска овча кожа, колекцијата Покрај Оган е дизајнирана со супериорен квалитет по прифатлива цена што е конкурентна со другите брендови на влечки. . СТИЛ НА ГРЕБЕЊЕ : овој лесен за лизгање дизајн на влечки обезбедува изглед кој е недооценено шик и секогаш удобен. . РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА : Останете топли во зима и ладни во лето - нашата постава од овча кожа што дише природно се прилагодува на температурата на вашето тело што ја прави одлична мешавина на изолирани и дише. . ФИТИЛ ЗА ВЛАГА : влакната Од Овча кожа ја апсорбираат влагата и брзо испаруваат помагајќи им на нозете да останат удобни во текот на денот. Пријатна Австралиска вистинска горна обвивка, постава и подножје.

Главните карактеристики

Избор на клиент