.

.

Комплет Kat® Дуа Темно Чоколадо Нане Нафора Бонбони, Барови 1. Оз, Брои

Комплет Kat® Дуа Темно Чоколадо Нане Нафора Бонбони, Барови 1. Оз, Брои

DEN 191.68

Пристапност
Во достапна форма

Комплет КАТ® дуото бонбони се класичните нафора барови што отсекогаш сте ги сакале со вкусна мешавина од два иконски вкусови : темно чоколадо и освежувачка нане. Овие чоколадни бонбони со целосна големина нане во рефус кутија се совршени за подарување, споделување и чување низ куќата и канцеларијата за да бидете сигурни дека секогаш имате слатко задоволство при рака. Подгответе се да уживате во прекрасниот вкус и задоволувачката текстура на крем од нане одозгора и темно чоколадо на дното, сите околни класични крцкави нафора. Содржи дваесет и четири (24) 1.5-унца КОМПЛЕТ КАТ? Дуо Нане И Темно Чоколадо Нафора Бонбони Барови во рефус кутија. Наполнете фиоки за закуски, кутии за ручек и чинии за бонбони во текот на целата сезона со нафора обложени со крем од нане и темно чоколадо. Кошер-сертифицирани, масовно темно чоколадо нане и нафора бонбони барови поединечно завиткани за трајна свежина и погодност. Дајте му на најблискиот и најмилиот бонбон со темно чоколадо и нане за прекрасен, освежувачки вкус во кој можат да уживаат на нивниот роденден или годишнина. Прекрасно јасни, крцкави нафора барови обложени со вкусен крем од нане и темно чоколадо совршени за Вашиот божиќ, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките и велигденските бонбони. Ставете парчиња КОМПЛЕТ КАТ? Дуо бонбони на врвот на сите колачиња или пусти што ги печете за дополнително слатко и нане, сигурно ќе станете нов фаворит на сите.

Главните карактеристики

Избор на клиент