.

.

Корени Оригинали Органска Никнувана Киноа

Корени Оригинали Органска Никнувана Киноа

DEN 41.28

Пристапност
Во достапна форма

Оригиналите Од 12 Мл Органска Никнувана Киноа ви помага да го добиете вкусот што го сакате за вашите оброци. Тоа прави фантастична замена за оризот. Овие Корени никнаа е подготвена за јадење за само 15 минути.Корени Целото Жито Никна Киноа : од фарми кои користат најдобри практики и традиција почитувана од времето. Ниска гликемија. Без глутен. Здраво срце. Поврзани со природата. Подготвен за 15 минути. УСДА Органски. Не-гмо проект. Потврдено . Подготвен за јадење.

Главните карактеристики

Избор на клиент