.

.

Портланд Треил Блејзерс-Дамјан Лилард Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Портланд Треил Блејзерс-Дамјан Лилард Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Врамени Трендови Меѓународните Постери се дизајнирани со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи смела изјава за декор на ѕидот. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран од Фсц. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународни Нба Портланд Треил Блејзерс-Дамјан Лилард 18 Ѕиден Постер Со Магнетна Рамка : Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Главните карактеристики

Избор на клиент