.

.

Квалитетен Парк Реди-Печат Обични Деловни Пликови-Бизнис-Самозапечатување-Бело

Квалитетен Парк Реди-Печат Обични Деловни Пликови-Бизнис-Самозапечатување-Бело

DEN 108.80

Пристапност
Во достапна форма

Квалитетен Парк Реди-Печат Обични Деловни Пликови-Бизнис-Самозапечатување-Бел Опис : Деловните Пликови Со Реди-Печат не бараат влага за запечатување. Подигнете го долниот размавта и притиснете. Уникатниот дизајн со двојна размавта ја спречува гумата за џвакање да се залепи додека не сте подготвени да ја испратите по пошта. Карактеристики : Димензии На Производот : 4 1/8" W x 9 1/2 " Lweate : 24 lbs-запечатувањебојка : Бела земја на потекло : USBrand Име : Квалитетен Паркмодел Бр : 2088 - Ква11118 Квалитетен Парк, КВА11118, Реди-Печат Обични Деловни Пликови, 500 По Кутија, Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент