.

.

Пол Тејлор-Истрајност-ЦД

Пол Тејлор-Истрајност-ЦД

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

2014 албум од популарниот саксофонист. ИСТРАЈНОСТА, десеттиот албум На Пол Тејлорс, е продолжение на неговото издание на топ листата во 2011 година, УДАРНО време, во кое Беше прикажан единствениот Притисок број 1 за Почеток. ИСТРАЈНОСТ карактеристики тејлор снимање и ко-пишување со продуцирани Дино Еспозито, и, исто така, го наоѓа повторно обединување Со Гитарист Брајан Монрони и Џеф Лорбер на песната Лукс. Пол Тејлор-Истрајност-ЦД.

Главните карактеристики

Избор на клиент