.

.

Taylormade V-Трупот Runabout Брод Покрие Полиестер - 14' До 16 '90 70203

Taylormade V-Трупот Runabout Брод Покрие Полиестер - 14' До 16 '90 70203

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Се користи За Приколка; Брод За Истекување На Трупот; Одговара На Должина Од 14 До 16 Стапки Со Ширина На Зракот До 90 Инчи; Водоотпорен; Сива; Акрилна Полиестерска Ткаенина; Со Торба За Складирање; Со Вратоврска; За Морски Апликации Тејлор Акрилно Обложена Полиестерска Сива Ткаенина Со Топол Удар Чамец За Чамци Со Торба За Складирање И Врзување, Одговара на 14' до 16' V-Возач На Лак За Трчање На Трупот, Зрак До 90" : Изработен Од Жешка Ткаенина, Сива Полиестерска Ткаенина Обложена Со Акрилик. Лесен, водоотпорен и доволно силен за да биде приколка. 4-слојни преклопени рабови. Двојно преклопени полите. 1 " широки јамки за врзување. Шок кабел во полите. Вклучена е торба за складирање и комплет за ремени.

Главните карактеристики

Избор на клиент