.

.

Времето и TRU женски накит Есенцијални симулирани обетки од дијамантски обетки, 6-пакувања

Времето и TRU женски накит Есенцијални симулирани обетки од дијамантски обетки, 6-пакувања

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Нема недостаток на опции за стилизирање на оваа искра колекција на симулирани столпчиња со дијаманти од време и TRU. Loveе ја сакате мешавината на плоштад, тркалезни, срцеви и овални обетки во најразлични големини - облечете еден пар за чист, класичен стил или мешавина и слој модерни форми за совршен оџак на уво. Исклучиво на. Сет вклучува : 6 пара обетки. Метал : Метал. Затворање : Пост грб. Акценти : чисти стаклени кристални камења во овални, тркалезни, квадратни и срцеви облици. Белешка : Фотографиите се зголемени и/или подобрени за да се прикажат детали . Симулирани обетки од дијаманти обетки од 6 пакувања од време и TRU. Пол : Femaleенски, неутрален.

Главните карактеристики

Избор на клиент