.

.

Савко Оптички Р Виолетова Пливање Очила, -4.5

Савко Оптички Р Виолетова Пливање Очила, -4.5

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Савко Оптички Rx Виолетови Очила За Пливање, -4.5, Rx Очила за Пливање За Деца, Тинејџери И Возрасни. Сите очила за пливање ќе бидат направени со Среден мост, но ќе вклучуваат И Мал и Голем мост. (Мал мост за деца, Среден мост за тинејџери и жени, Голем мост за Возрасни. Мостовите лесно се менуваат за да одговараат на вашето лице. Детали За Производот : Rx Очила За Пливање, Виолетова -4.5. За Деца, Тинејџери И Возрасни вклучени се сите 3 големини на мостови (мали одговара на деца,средни тинејџери, Големи Одговара На Возрасни). Очилата за пливање се Обложени СО УВ, Против магла и Доаѓаат во тврда кутија за носење. Rx Очила За Пливање Виолетова -4.5. За Деца, Тинејџери И Возрасни. Вклучува 3 Мост Парче, Мали, Средни И Големи.

Главните карактеристики

Избор на клиент