.

.

Шик Женски Водат Твил Повлече На Панталони

Шик Женски Водат Твил Повлече На Панталони

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Шик Женско Истегнување На Панталони Шик Женска Удобност Истегнување На Нозете : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс. Повлечете Ја Панталоната. Еластичен Појас. Потенок Одговара . Удобност Истегнување Ткаенина . Лажичка Предни Џебови. Машина за перење ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент