.

.

Брзина На Влечење На Рачката На Вртежниот Момент Конвенционална Риболовна Ролна

Брзина На Влечење На Рачката На Вртежниот Момент Конвенционална Риболовна Ролна

DEN 231.84

Пристапност
Во достапна форма

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДОСТАПНА 2/1/2019 до 5/31/2019 : Бесплатна Торба Со Дуфел Со Купување На Какви Било Производи Од Пен Во Вкупна Вредност од 250 долари или Повеќе. Кликнете овде за формуларот за откуп. Пен Вртежен Момент Лост Повлечете 2-Брзина е направен од домашни и увезени компоненти, и се одликува со отворен врвен дизајн со машински и елоксирани алуминиумски тело и странични плочи, заедно со лесен фалсификувани алуминиумски калем. Брзото Менување На Системот Со 2 Брзини лесно се префрла во голема или ниска брзина. Дизајниран да обезбеди долготрајна издржливост НА ПЕН, Системот За Влечење дура практично го елиминира двоумењето, дури и под екстремни поставки за влечење. Пен Вртежен Момент Лост Повлечете 2 Брзина Конвенционалните Риболов Ролна. Изработени од домашни и увезени компоненти. Машинско и елоксирано алуминиумско тело и странични плочи. Лесен фалсификуван алуминиумски калем со прстени со капацитет на линија. Нерѓосувачки челик главни и крило брзини. Брза смена 2-брзински систем. 6 заштитени топчести лежишта од нерѓосувачки челик. Тивко двојно куче против обратно.

Главните карактеристики

Избор на клиент