.

.

Специјалното К Чоколадо На келог Ги Воодушевува Житарките За Појадок, Големината На Семејството, 18. Оз Кутија

Специјалното К Чоколадо На келог Ги Воодушевува Житарките За Појадок, Големината На Семејството, 18. Оз Кутија

DEN 79.68

Пристапност
Во достапна форма

Направете го она што е вкусно Со Специјалните Житарки За појадок К Чоколадо На Келог. Остри снегулки од ориз и пченица и вкусни парчиња со вкус на чоколадо ви помагаат да останете на вистинскиот пат за претстојниот ден. Хранлив и вкусен, секој сад обезбедува добар извор на 11 витамини и минерали. Направено со влакна, витамини Од Групата Б и железо, плус Витамини А, Ц И Е како антиоксиданси што им се потребни на жените (бета-каротин (извор на витамин А)); одличен вкус што го сакаат и децата, направете го неодолив дел од вашиот ручек, вечера или закуска доцна во ноќта. Пробајте го како удобен работен ден или помеѓу-оброк. Уживајте Во Специјалниот К На Келог со млечни производи или орев-млеко. Додадете го во вашиот омилен рецепт за јогурт, смути или мешавина од патеки. Утринско време или во секое време, Специјалната К чоколадна Радост на Келог Е вкусен избор за кој целото семејство може да се чувствува добро. Специјалните К Чоколади На келог Уживаат Во Житарките За Појадок, 18,5 мл : Вкусни житарки за појадок со состојки кои се чувствуваат добро за да ви помогнат да продолжите; Вкусен вкус и за деца и за возрасни. Започнете го денот со семеен појадок од крцкави снегулки од пченица и ориз и вкусни парчиња со вкус на чоколадо за неодолив, декадентен вкус. Добар извор на 11 витамини и минерали; Добар извор на влакна, Витамини Од Групата Б и Железо; Кошер Млечни Производи; Содржи пченица, млеко и соја состојки. Житарки со малку маснотии за уживање со вашиот омилен орев или млечно млеко; Прави вкусна закуска на работа, здрав семеен појадок или како брза вечера. Вклучува една кутија со семејна големина од 18,5 мл Готова За Јадење Специјалната Житарка К Чоколадо На Келог; Спакувана за свежина и одличен вкус.

Главните карактеристики

Избор на клиент