.

.

Винил Сјај Картон 12 12 фунти. Магента

Винил Сјај Картон 12 12 фунти. Магента

DEN 198.72

Пристапност
Во достапна форма

Сјајот картон има фин капсулиран сјај што не се лупи или неред кога ќе се исече. Одлично за бележење, правење картички и дизајни на табли за постери. Картонот е совршена големина за машини за сечење и можете да направите ознаки и украси за подароци. Големина : 12 "х 12". Тежина : 85 фунти. Брои : 15 парчиња. Боја : Магента.

Главните карактеристики

Избор на клиент