.

.

Колекција Пејџ Чанта За Рамо Од Миа К

Колекција Пејџ Чанта За Рамо Од Миа К

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Мкф Колекција Пејџ Чанта За Рамо Од Миа К Изработена од висококвалитетна веганска кожа, Чантата За Рамо Пејџ е задолжителен стил што ќе го сакате и носите на повторување во годините што доаѓаат. Со нежно структурирана форма со детали за обетка, Чантата За Рамо Пејџ ќе ја внесе секоја облека со елемент На Боемско-шик талент. Дизајнирана со украси со златен тон, Торбата За Рамо Пејџ се отпакува за да открие целосно обложен ентериер со џебови за лизгање, џеб со ѕиден патент и централен оддел за патент. Доаѓа со нашиот амблем на кругот со потпис во прекрасен, акцентиран шарм. Откачете ја лентата за вкрстено тело за да ја носите за рачката на рамото. Има удобен надворешен џеб за заден патент и рамна основа со стапала за стабилност. Чантата За Рамо Пејџ е крајното носење-се што ви треба. Џебови : Внатрешноста има џеб со ѕиден патент, два џебови за лизгање и преграда за патент. Надворешни карактеристики еден заден џеб со патент. Мерења : 12.6 W x 13 H x 5.9 D. Пад На Рачката : 7.8 прилагодлив и Отстранлив ремен : 14-22 ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ВЕГАНСКА КОЖА : Изработена од висококвалитетна веганска кожа, Чантата За Рамо Пејџ е задолжителен стил што ќе го сакате и носите на повторување во годините што доаѓаат. СТРУКТУРИРАНА ФОРМА : со нежно структурирана форма со детали за обетка, Чантата За Рамо Пејџ ќе ја внесе секоја облека со елемент На Боемско-шик талент. УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : Дизајнирани Со украси со златен тон, торбата За Рамо Пејџ се отпакува за да открие целосно обложен ентериер со џебови за лизгање, џеб со ѕиден патент и централен оддел за патент. АМБЛЕМ НА КРУГОТ НА ПОТПИС : доаѓа со нашиот амблем на кругот на потпис во прекрасен, акцентиран шарм. ПРАКТИЧЕН НАДВОРЕШЕН ЏЕБ : Откачете ја лентата за вкрстено тело за да ја носите за рачката на рамото. Има удобен надворешен заден џеб од патент.

Главните карактеристики

Избор на клиент