.

.

Landau цел ден женски три џеб целосна еластична еластична половината на половината, пант, стил 2035

Landau цел ден женски три џеб целосна еластична еластична половината на половината, пант, стил 2035

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма

Нашиот карго Pant со природен раст ја карактеризира нашата механичка ткаенина за истегнување за целодневно движење. Изложената целосна еластична половината со предно влечење и пригодни силиконски костец обезбедуваат прицврстено, безбедно вклопување. Страничните отвори со изречени детали за полите и стилското отворање на ногата на одблесокот обезбедуваат современа талент. Две пространи врвни џебови на колкот и товарен џеб со делител на инструменти ви овозможуваат да чувате се што ви треба токму таму каде што ви треба. 65% полиестер / 35% памучен механички истегнување со двојка со четкана завршница за меко удобно чувство што дише во текот на денот. Лесна грижа и живописни бои траат подолго . 3 џебови : 2 заоблени џебови за лепенка, и карго џебови со внатрешна поделба за инструменти и мобилен телефон. Странични отвори за леснотија на движење. Современото прилагодено за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. 19 1/4 "нога на одблесокот, среден пораст. Целосен еластичен силикон што не се лизга на половината на половината.

Главните карактеристики

Избор на клиент