.

.

Линија До Линија За Враќање На Серво Воланот-Компатибилен Со-Нисан Армада 5.6 Л В 2010

Линија До Линија За Враќање На Серво Воланот-Компатибилен Со-Нисан Армада 5.6 Л В 2010

DEN 1007.68

Пристапност
Во достапна форма

Црево За Враќање на Серво Воланот Од Линија До Линија - Компатибилно со 2005 - 2011 Нисан Армада 5,6 Л V8позиција : Линија До Линијабојка : Црни Карактеристики : - директно вклопување, црево за замена со стеги - квалитет НА ОЕ, плетено гумено сложено црево - Претходно прикачено држач за монтирање черупка(и), заштитна јакна(и) и топлински ракави(и), каде што е потребно - Обезбедува правилно функционирање на серво воланот системкомпатибилен Со Или Одговара : - 2005 - 2011 Нисан Армада 5.6 Л V8fits Години : 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 ПРЕГЛЕД опис на производот за да се обезбеди соодветно вклопување. 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011. Црево За Враќање На Серво Воланот.

Главните карактеристики

Избор на клиент