.

.

Цветни Гроздобер Стил - Печатени Перници Покриваат Перница СЛУЧАЈ VPLC_03

Цветни Гроздобер Стил - Печатени Перници Покриваат Перница СЛУЧАЈ VPLC_03

DEN 1064.00

Пристапност
Во достапна форма

Стил : Цветни Гроздобер Стил 11материјал : памучна боја : Бежезиза : 18х18 Инчеселер ШКУ : VPLC_031175-11 Разубавете го вашиот простор со овие украсни перници за фрлање. Куќиштето е изработено од 100% памучна ткаенина, лесна и мека, ви овозможува удобно гушкање или потпирање.Има широк спектар на обрасци за избор, оваа кутија за перничиња може да му донесе на вашиот дом моден изглед и визуелен интерес за секое место во вашиот дом. Се одликува со скриен патент одзади. Мерење : 18 х 18 инчи/ 45 х 45 см. Оваа листа е само за навлаки за перници. Влошката за перница не е вклучена. Инструкции за перење : најдобро е да ја свртите облеката внатре кон надвор за да го задржите дизајнот да изгледа во својот врв. Не избелувајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент