.

.

Женски Обични Јога Жешки Панталони Фитнес Теретана Јога Трчање На Плажа Спортски Шорцеви

Женски Обични Јога Жешки Панталони Фитнес Теретана Јога Трчање На Плажа Спортски Шорцеви

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Детали : * Големина На Ознака : S ~ XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxlwaistcm68727680 инчи26,8 28,3 29,9 31,5 Hipcm88909294 инч34, 6 35,4 36,2 37,0 Измерени пред да се истегнат, познати како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Предмет Ткаенина : Микро Влакна(Полиестер+Спандекс)* боја на артикл : црна + бела/сина + Бела/Црна + Црвена Роза/Бела + Црна(Како Што Покажуваат Сликите)* Состојба На Предметот : 100% сосема нова* опис на предметот : женски обични Јога Жешки Панталони Фитнес Теретана јога трчање спортски шорцеви на плажа * содржина на пакетот : 1*панталони(без вклучени Додатоци)како да изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелите со големина на рамно мерење : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Женски Обични Јога Жешки Панталони Фитнес Теретана Јога Трчање На Плажа Спортски Шорцеви. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент