.

.

Едрилица Алатка Организатор Кука

Едрилица Алатка Организатор Кука

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Со Организаторот На Алатката За Лизгање 5 Кука, вашиот грб ќе ви се заблагодари секој пат кога ќе посегнете по алатка или предмет што ви треба. Благодарение на иновативната акција за лизгање и совршено пондерираните куки, овој организатор едноставно се лизга надвор, обезбедувајќи лесен пристап до која било алатка што ја закачувате на неа. Лесен за инсталирање и супер лесен за заштеда на простор. Плус располага со до 100 килограми, благодарение на неговата цврста полиетиленска и челична конструкција. Додадете го овој организатор и додадете малку погодност во вашиот живот! Направено дрво. Димензии : 22l x 4.25 W x 3h во. Паметен отпечаток со куки што се лизгаат надвор. Располага со тешки предмети (100 фунти. капацитет). Полиетиленска конструкција со куки и лизгалки од нерѓосувачки челик. Вклучува 5 куки. Направено дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент