.

.

- Лп Светилка И Домување За Канонски Проектори - Ден Гаранција

- Лп Светилка И Домување За Канонски Проектори - Ден Гаранција

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Нова резервна Светилка и Домување за следните канонски модели : РС-ЛП08. Овој модул може да биде достапен и со инсталирана Оригинална сијалица.(Ве молиме глувчето повеќе за детали). . . Спецификации Светилка. . Спецификации. Податоци. . Производ Код. РС-ЛП08. . Тип На Дел. Светилка и Домување. . Гаранција. 90 Дена. . Состојба. Ново. . Тип На Светилка. Оригинална Серија. . Достапни Попусти. Обем, Образовни, Големопродажни Сметки. . . РС-ЛП08 Светилка И Домување За Канонски Проектори - 150 Ден Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент