.

.

Нов Стандард Замена Горниот Решетка Калапи, Одговара 2013 - MAZDA CX5

Нов Стандард Замена Горниот Решетка Калапи, Одговара 2013 - MAZDA CX5

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Стандардна Замена Горна Решетка Калапи, Насликани Црно. Тој е Дизајниран Да Го Замени Постоечкото Обликување На Решетката. Тоа Одговара На Вашиот 2013-2015 MAZDA CX5. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Горниот Решетка Калапи, Одговара 2013-2015 Mazda CX5 Насликани Црна, Изработени ОД ABS Термопластични . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент