.

.

И ЖДРЕБЕ КОЊ СТАТУА

И ЖДРЕБЕ КОЊ СТАТУА

DEN 591.84

Пристапност
Во достапна форма

Чудото и величественоста на малку ждребиња првиот ден е заробен во оваа едноставно убава статуа. Мајка коњ стои внимавајте на нејзиното новороденче, и со богата завршница слична на махагони. МАЈКА И ЖДРЕБЕ КОЊ СТАТУА.

Главните карактеристики

Избор на клиент