.

.

Електричен Клуч Ракав Универзална Продолжување Прачка Виткање Флексибилни Вратило У .Проф У4Х7

Електричен Клуч Ракав Универзална Продолжување Прачка Виткање Флексибилни Вратило У .Проф У4Х7

DEN 574.40

Пристапност
Во достапна форма

Применливо на традиционалната цврста прачка за продолжување не е погодна за места.ФЛЕКСИБИЛНИТЕ и Цврсто намотани челични пружини ви овозможуваат да достигнете непријатни агли до 45° додека одржувате одличен пренос на вртежен момент на ротација.

Главните карактеристики

Избор на клиент