.

.

Лопси Подводни Чевли За Вода Машки Женски Чевли За Пливање На Отворено Плажа Бос Брзо Суви Аква Базен Чорапи Пливање Јога Сурфање Вежба

Лопси Подводни Чевли За Вода Машки Женски Чевли За Пливање На Отворено Плажа Бос Брзо Суви Аква Базен Чорапи Пливање Јога Сурфање

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Еластична врвка за влечење, мека уста за чевли, брзо прилагодете ја ширината на чевлите. долг авионски лет, јога, изведување пилатес вежби аеробик итн. Нашите висококвалитетни водени чевли се дизајнирани да го прават токму тоа, обезбедувајќи одлично држење на влажните површини и заштитувајќи ги стапалата од остри карпи и други опасности во водата. Нашите водени чевли се направени од врвни материјали кои ја сушат Безбедноста И Не се лизгаат : надградените гумени стапала и Меката Влошка за задебелување ги штитат вашите стапала од повреда од карпи и остри предмети,добри перформанси при водени активности. Ултра Лесни ткаенини што дишат со фино истегнување на горниот дел, флексибилни и удобни.< /видео> Лопси 2023 СС ### подморска линија # # # Посетете Ја Продавницата Лопси што можеби ќе Ви се допадне : Повеќе Подморски Аква Чевли Влечки < /видео> Флексибилен, Мек И Издржлив со ултра лесен горен и ѓон, мекоста на ѓонот го прави преклопен и може да се спакува или носи. Висок Квалитет : водени чевли составени ОД ЕКОЛОШКА еластична ткаенина.

Главните карактеристики

Избор на клиент