.

.

Стерлинг Закосено Огледало

Стерлинг Закосено Огледало

DEN 3166.08

Пристапност
Во достапна форма

ОСП Дизајнира декоративно ѕидно огледало со накосен наклон се одликува со широка, смела сребрена античка завршна рамка. Вметната пентагонална шема додава сложеност и суптилна, заоблена текстура. ОСП Дизајнира Стерлинг Закосено Огледало Во Античка Завршница : Античка завршница. Целосно собрани.

Главните карактеристики

Избор на клиент