.

.

Плетенка Ронан Конфети Цврста Површина Килим, Светло Беж, 4' 4 ' Круг

Плетенка Ронан Конфети Цврста Површина Килим, Светло Беж, 4' 4 ' Круг

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

000 производи на SAFAVIEH денес. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Модата и вистинските бои и модерните влакна ја прават нашата колекција на тепих со плетенка совршена за секојдневни домови и начин на живот во 21 век, а нивните својства за лесна нега ги прават килимите СО ПЛЕТЕНКИ на САФАВИЕХ практичен избор за семејствата. Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните.

Главните карактеристики

Избор на клиент