.

.

Престиж Популарен Алуминиумски Шпорет Под Притисок, Литри

Престиж Популарен Алуминиумски Шпорет Под Притисок, Литри

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Шпоретите Под Притисок На Престиж се еден од најбрзите и полесни начини за готвење на секоја топла храна. Овие Престижни Популарни Шпорети Под Притисок Од Алуминиум доаѓаат на целосно склопен начин и се идеални и за домашна употреба и за готвење во големи количини. Овој шпорет, исто така, ќе дојде со многу детална наставна брошура, сигурносен вентил и гаранција на производителот. Овој шпорет е лесен за чистење и има тешко дно што значи дека ништо нема да се држи до него. Престиж Популарен користи најквалитетен девствен алуминиум со посилни навртки и густа основа за да му даде на вашиот шпорет безбеден и долг животен век. Елегантните рачки овозможуваат подобро држење. Достапно во различни големини на капацитети за готвење за сите големини на семејството. Престиж Популарен го користи најквалитетниот девствен алуминиум со посилни навртки и густа основа за да му даде на вашиот шпорет безбеден и долг животен век. Доаѓа со збир на безбедносни карактеристики како GRS (Систем За Ослободување На Заптивки) и MSP (Метален Безбедносен Приклучок).

Главните карактеристики

Избор на клиент