.

.

YUSTDA USB Полнач Кабел За Напојување ЗА NATPC M1050S M010SE ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР

YUSTDA USB Полнач Кабел За Напојување ЗА NATPC M1050S M010SE ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

YUSTDA USB Полнач Кабел За Напојување ЗА NATPC M1050 / M1050 S / M010 SE Таблет PCYustda Карактеристики На Квалитет На Платина : * Заштита Од Преоптоварување Со Висококвалитетни Жици* заштита Од Прекумерно полнење/празнење* Заштита Од Прегревање со Паметен Чип* Функција Против Пречки Со подобри Изолациони Материјали* заштита Од Краток спој* Целосно компатибилен со оригиналните лаптопи* Тестиран со строга контрола на квалитетот стандардикупете Со Доверба!* 12 Месечна Гаранција* Испорачајте Го Истиот Или Следниот работен Ден Загарантирана* 24 x 7 Поддршка За Е-Пошта * 100% Нови Компоненти-никогаш не реновирани, рециклирани или користени* 100% Оем Компатибилни-Гарантирано дека ќе ги исполнат спецификациите на вашиот оригинален уредкопирските права Yustda ® Сите Права Се Задржани. 100% сосема нов, висококвалитетен USB 2.0 кабел за полнач/Олово (Не-OEM). Конектори : едниот крај со КАБЕЛ ЗА напојување СО ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА, а другиот крај СО USB А. Комбинирајќи го овој кабел со USB AC/полнач за Автомобил (не е вклучен овде), можете да добиете обичен ПОЛНАЧ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА/Автомобил. Безбедносни Карактеристики : Над заштита од струја; Целосна заштита од напон; над заштита од Напон; Заштита Од Краток Спој. Произведени со најквалитетни материјали. Сертификација : FCC, CE и Ro HS. Ве молиме контактирајте не со било какви прашања во врска со овој производ-ние сме тука да ви помогнеме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент