.

.

Харт Сопирачки Задни Сопирачки И Ротори Комплет

Харт Сопирачки Задни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Хартбрејкс се стреми да испорача квалитетни сопирачки кои вршат во какви било услови за возење со допир на боја. Сопирачките за изведба не се прават само за тркачките патеки или за тркачките автомобили. Застанувањето побрзо на патот може да ве спаси од несреќа. Сите наши делови за сопирачките се наменети за улични перформанси. Помагајќи ви да застанете на пократки растојанија, низок шум, низок прашина и ви дава постојани перформанси на секоја станица што го прави идеален за секојдневна употреба. Платинум Харт Вкрстено Дупчат Дупчиња Ротори На Сопирачките и Керамички Влошки - Комплет За Оски. Крст Дупчат За Вентилација На Воздухот и Брзо Дисапација На Топлина. Прецизност Слотови За Подобрување на Запирање моќ. Напредни Керамички Формулирани Влошки За Мала Прашина и Низок Шум. Подготвени За Инсталирање; Директно вклучување На Завртката; Не Е Потребна Модификација.

Главните карактеристики

Избор на клиент