.

.

женска долна облека кратка чипка проѕирна танга за дишење гаќи долна облека

женска долна облека кратка чипка проѕирна танга за дишење гаќи долна облека

DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Истегнувањето прилично добро ви овозможува да носите цел ден во апсолутна удобност.Удобно и Дише : функцијата на апсорпција на влага и отстранување на пот на ткаенините е најважната работа за која се грижиме ,тоа е како тенок воздух, дишењето е особено добро.Танга за жени : мрежести гаќички што Дишат ви помагаат да останете ладни и свежи во текот на целиот ден, нема да чувствувате работи дури и во лето со овие жени долна облека за вежбање.Кратки Гаќички : изработен е од полиамид, свиленкаст, мазен и здрав, нема да ја иритира кожата и нема да се деформира со миење. Совршен подарок - ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.Беспрекорна Долна Облека Од Танга : нема да добиете чувство на туѓо тело и може да го намали триењето за време на вежбање, лесно можете да ги контролирате сите видови фустани од материјална ткаенина или полуголи фустани, со спортски панталони или тесна професионална облека, исто така, може да ги открие трагите, истакнувајќи го човечкото тело убави линии.(Долна облека за жени, долна облека за бебиња за жени, невестинска долна облека, долна облека од оглавник, долна облека од небрежност, долна облека за жени, боди од тантела, свадбена долна облека, Долна облека Со Плус Големина За Жени, Комплет Долна Облека За Пижами) Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнина, Спална Соба, Бања или секоја вечер, ве прави зачудувачки!.

Главните карактеристики

Избор на клиент