.

.

Класична Рамка Класична Рамка Рустикална Рамка За Слика Изберете Ја Вашата Големина Декор На Фарма Бела Рамка Црна Потресена Класика

Класична Рамка Класична Рамка Рустикална Рамка За Слика Изберете Ја Вашата Големина Декор На Фарма Бела Рамка Црна Потресена

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Рамки поголеми од 20х24 " вклучуваат плексиглас. Ве молиме запомнете : различни екрани ги прикажуваат боите поинаку, а вистинската боја може малку да варира од она што е на сликата. На пример, видливата површина на рамката 8х10 е 7, 5х9, 5, поради усната на рамката што се држи во стаклото и уметничките дела. Овој тип на држач поддржува до рамка 8х10". Поголемите рамки ќе вклучуваат жичани комплети што може да се инсталираат откако ќе се постави печатењето со шрафцигер со глава филипс.Можете да ја изберете потребната големина или да ја промените бојата во паѓачкото мени десно.Ви благодариме за посетата, и се надеваме дека ќе разговараме со вас наскоро!.Рамки до 20х24 " вклучуваат вистинско стакло. Оваа опција е достапна само во 4х6, 5х7 и 8х10.Калапот на рамката е широк еден и пол инчи, а рамките вклучуваат стакло и подлога.

Главните карактеристики

Избор на клиент