.

.

Функционална Кралска Круна Капа За Гас Отпорна На Истекување Капа За Гас За Гас За Носење Капак За Резервоар За Гориво Креативно Капаче За Масло За Автомобил На Отв

Функционална Кралска Круна Капа За Гас Отпорна На Истекување Капа За Гас За Гас За Носење Капак За Резервоар За Гориво Креативно

DEN 1018.08

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики.Функционален.Капачето за гас е корисна и корисна ставка за доградба на вашиот мотоцикл. Со креативен изглед, тоа го прави вашето возило попривлечно.Отпорен на истекување.Доаѓаш?Со Прстен О, кој е повеќе херметички и може ефикасно да спречи истекување.Супериорен материјал.Направено од цпу со висок квалитет, со добра отпорност на корозија и долг работен век.Лесен за употреба.Капачето за гас е лесно за употреба. Треба само да го ротирате директно и да го завртите внатре.Добра адаптибилност.Добро одговара За Спортстер 1996-Нагоре, погоден За Кралот На Патот 1996-Нагоре, погоден За Меки Опашки (Behalve FXSTD, FXSTSSE/2) 2000-Up, погоден за Dyna FXDs (verwachten 2004-подоцна FXD/FXDX, 2005-2006 FXDC, 2007 FXDSE) 1996-Up.?Спецификации.Материјал : ?ЦПУ.Боја : ?црна/сребрена/бронзена.Големина на предметот : 6.6*6.6*7см/2.59*2.59*2.75 инч (L*W*H).Тежина : 172г/6.07 мл. Лесен за употреба : капачето за гас е лесно за употреба. Треба само да го ротирате директно и да го завртите внатре. Функционално : капачето за гас е корисна и корисна ставка за доградба на вашиот мотоцикл. Со креативен изглед, тоа го прави вашето возило попривлечно. Добра адаптибилност : добро одговара За Спортстер 1996-Up, погоден За Кралот На Патот 1996-Up, погоден За Softail (Behalve FXSTD, FXSTSSE/2) 2000-Up, погоден за DYNA FXDS (verwachten 2004-подоцна FXD/FXDX, 2005-2006 FXDC, 2007 FXDSE) 1996-Up. Супериорен материјал : Изработен од цпу со висок квалитет, со добра отпорност на корозија и долг работен век. Отпорен на истекување : Доаѓа Со Прстен О, кој е повеќе херметички и може ефикасно да спречи истекување.

Главните карактеристики

Избор на клиент