.

.

Хемотон Женско Куче Суспендер Санитарни Панталони Пелена Со Шарени Ленти - Големина Л

Хемотон Женско Куче Суспендер Санитарни Панталони Пелена Со Шарени Ленти - Големина Л

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Описr. r. Оваа ставка е санитарна облека за панталони за женско куче, која е направена од памук, го спречува вашето женско куче да ги обои подовите, возилото или мебелот во менструалниот период. Се одликува со меко, мазно, удобно и го одржува вашето прекрасно куче здраво. Лесен за употреба, само ставете санитарна подлога на дното на панталоните.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Случајна боја.р. - Материјал : памук. r. - Големина : XL.r. - Го спречува вашето женско куче да ги обои подовите, возилото или мебелот во менструалниот период.р. - Меко, мазно, удобно и одржувајте го вашето прекрасно куче здраво . р. - Лесен за употреба, само ставете санитарна подлога на дното на панталоните . р. - Перат и еднократно и можат да се облекуваат и да се симнат погодно.r. r. Параметриr. r. Должина На Грбот (cm)r tttt ttrt ttt ttt tttt tttt ttrt tttt ttt ttt tttt tttt rtt t r t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t. т т Т38-43 р Т т т т34-38 р т т т

Главните карактеристики

Избор на клиент