.

.

Велцторм ЕВАНГЕЛИОН Ограничено Издание Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри 16-Јадро, Radeon R,, 64GB DDR 4800MHz RAM МЕМОРИЈА, 512GB PCIe SSD + 1TB HDD , Wifi, Win Pro)

Велцторм ЕВАНГЕЛИОН Ограничено Издание Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри 16-Јадро, Radeon R,, 64GB DDR 4800MHz

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Velztorm Форма/Стил : Средината Tower Model Бр : VELZ0054 Processor : 12th Gen Intel Core i9-12900k 3.20 GHz Процесор (до 5.2 GHz, 30 MB Кеш, 16-Јадра, 24-Теми, 8 Перформанси-јадра)Меморија : 64 GB DDR5 DIMMGraphics : Radeon RX 6700 XT, 12 GB gddr6, Directx 12 Ultimate, Amd Freesync, Radeon Анти-Заостанување [графичката картичка Прикажана Овде Е само за повикување]СКЛАДИРАЊЕ : 512 GB Pcie Ssd (диск со цврста состојба) + 1tb HDD (Хард Диск)Оперативен Систем : Windows 10 Pro-64display : без ПОВРЗУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ : 802.11 A/B/N/AC/AX WIFI, bluetooth 5.2, Ethernet Lan (Rj-45)Порти/Слотови : , 2 Usb 3.2 gen1, 4 Usb 2.0, 1 HDMI, 1 Дисплеј Порта (Dp), usb 3.2 Тип-C gen2, БЕЗ ОПТИЧКИ Диск, 1 X Слушалки/Микрофон Комбо Jackinput/Излез : НЕМА ВЕБ КАМЕРА, БАТЕРИЈА : 850w Напојување, ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ RGB ОСВЕТЛУВАЊЕ 240 MM Ладилник За Течен процесор аио, Боја : Црна Тежина : 27,8 Lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 Година гаранција На Производителот ОД velztorm pc (Професионално Надграден од Velztorm pc) INTEL I9-12900k (Elder Lake) 16-јадрен процесор. Радеон РХ 6700 XT Графика. 512 GB PCIe NVMe SSD + 1 TB HDD. 64 GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 10 Про 64бит.

Главните карактеристики

Избор на клиент