.

.

Дрејк Водни Птици Машки Камп Руно Четвртина Патент Пуловер

Дрејк Водни Птици Машки Камп Руно Четвртина Патент Пуловер

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Од брзо извидничко патување, дружење во камп или слоевитост под вашата омилена надворешна облека На Дрејк, Пуловерот Од Руно Во Кампот е билетот. Лесното поли-руно е многу дише и ја отстранува влагата, што ги прави совршени за оние ладни Денови на рана Пролет и На Fall. Завршете против пилули за подолг век на траење на ткаенината. Машки Јакнимlxl2xl3xlchest Големина36 - 38"40 - 42"44 - 46"48 - 50"52 - 54"56"Должина На Ракавот32"34"35"36"37"37.5" Дрејк Менс Камп Руно Четвртина Патент Пуловер Дрејк Водни Птици Машки Камп Руно Четвртина Патент Пуловер.

Главните карактеристики

Избор на клиент