.

.

Паричник Случај за Google pixel 7a, Flip Pu Кожен Капак Со Држач За Картички Магнетно Затворање Фолио Kickstand Заштитен Капак На Телефонот Отпорен На Удари За Google pixel 7a, Blue

Паричник Случај за Google pixel 7a, Flip Pu Кожен Капак Со Држач За Картички Магнетно Затворање Фолио Kickstand Заштитен Капак

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн за Google Pixel 7a.1.ПРАКТИЧНО : фолио На Куќиште направено од врвна кожна покривка ОД СТП и мека кутија за ТПУ отпорна на удари направена за складирање на вашите готовина или картички и додека ви дава заштитна модерна обвивка,флип кутијата обезбедува заштита. 2.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Содржи слотови за картички и страничен џеб за пари,сметки или картички. Магнетниот дизајн е погоден за употреба и функцијата kickstand за искуство со гледање без раце,ефективното магнетно затворање обезбедува сигурност и мир на умот. 3.ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ : Прецизни исечоци за звучници,порти за полнење,аудио порти и копчиња за ваша погодност. 4.ЗАШТИТА : стп кожата флип го покрива екранот на телефонот избегнувајќи гребнатини од секојдневна употреба. Содржина На Пакетот : . 1 x Google Pixel 7a Капакот На Куќиштето(Телефонот Не е вклучен) Квалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетни материјали за издржлива употреба и елегантен изглед. Внатрешниот случај направен од мек ТПУ цврсто го држи телефонот без да го гребе. Практичен Држач : куќиштето се удвојува како држач со прилагодливи агли на гледање за гледање пејзаж без раце. Функција на паричникот : Со лизгачки џебови за кредитна картичка и торбичка за банкнота/сметка помага да ги одржувате вашите секојдневни најважни работи заедно на едно место. Прецизните исечоци ви овозможуваат целосен пристап до портите, а чувствителните капаци на копчињата овозможуваат одговорно притискање.

Главните карактеристики

Избор на клиент