.

.

Реноги Р В Навалување Држачи За Монтирање

Реноги Р В Навалување Држачи За Монтирање

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Едноставни и класични, овие лепливи букви со умирање се совршени за употреба на поштенско сандаче или вашиот дом. Цврстата конструкција се спротивставува на временските услови. Овие писма се одличен начин да помогнете вашата адреса да биде повидлива и за посетителите и за работниците за итни случаи. Карактеристики црна и Сребрена Рефлектирачка Миларна Тенка Самолеплива Буква-XDurable материјалот отпорен на временски услови може да се користи на поштенски сандачиња Или домашно лепило и лесно се нанесува на локација што е лесно видлива од улиците спецификации боја : Црна И Сребрена Големина : 3"Основен Материјал : Mylar Finish : Тип На Рефлексивно Монтирање : Лепило - SKU : Hllmn2449 Писмо,'X' 3" B & S Винил Mylar.

Главните карактеристики

Избор на клиент