.

.

Ленени Панталони За Жени Со Широка Нога Женски Цврст Памук Лен Лабава И Едноставна Памучна Постелнина Секојдневни Панталони Секојдневни Панталони

Ленени Панталони За Жени Со Широка Нога Женски Цврст Памук Лен Лабава И Едноставна Памучна Постелнина Секојдневни Панталони

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Совет : ако сте навикнати да носите широка облека, ве молиме изберете две големини нагоре!Големина : С Половината : 63см/24.80" Колк : 105см/41.34" Должина : 102см/40.16" Големина : М Половината : 68см/26.77" Колк : 110см/43.31" Должина : 103см/40.55" Големина : Л Половината : 73см/28.74" Колк : 115см/45.28" Должина : 104см/40.94" големина : xl Половината : 78см/30.71" колк : 120см/47.24" должина : 105см/41.34" големина : xxl половината : 83см/32.68" колк : 125см/49.21" Должина : 106см/41.73" Женски Цврст памучен лен лабава и едноставна памучна Постелнина обични Панталони Обични панталони карактеристики : 1.Материјал : Овие Панталони се направени од Тексас,многу удобни,лесни и дише 2.Машинско Перење : Недостапно 3.Совршено вклопување : Овие Панталони можат добро да се спојат Со Маица,Врвови Од Цевки,Блузи за Резервоари, кои прават да се чувствувате удобно и покул 4.Функција На Панталони : Висок Струк,Џебови, Истегнување На Половината 5.Погоден за : Секојдневните Панталони создаваат практичен, но стилски стил кој може да се носи во секое време.Носете во паркови,забави,состаноци,филмови и многу повеќе. Информации за производот : Сезона : umn И Зима Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Памучна Шема : Стил На Печатење : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : одговара на Високиот Струк. Плус Големина. Сино. Лето. Здраво драги клиенти и пријатели, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, бидејќи големината на облеката Е Азиска големина, можете да изберете една големина поголема кога купувате облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент