.

.

Пар 17 Црвена мултифункционална водоотпорна сопирачка стоп за стоп за вртење на лесна лента за приколка

Пар 17 Црвена мултифункционална водоотпорна сопирачка стоп за стоп за вртење на лесна лента за приколка

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

2 Мултифункционални 17 "Стоп за идентификација на светлосни шипки на производите сет од 2 : 17" светлосни шипки. Функција како лево, десно вртење, идентификација и стоп Свртната лента 4 во 1. Комплетно запечатена и водоотпорна површинска прирабница - задниот панел е целосно рамен поликарбонат леќи е звучен заварен во куќата на LED светло од 11 диоди, лево од светло од работа 9-16 волти SAE одобрени и се придржуваат кон точките стандарди Бело : Земјиште / црна : лента за идентификација / жолта : Функција на сопирачката на сигналот на сигналот за лево вртење / зелена : Функција на десното вртење на сопирачката Ова е многу сигурна светлосна лента, таа е површинска монтажа, така што инсталацијата е многу лесно. Доволно светло ќе го направи вашиот камион или приколка многу забележлива! Истиот модел како и нашите најпродавани црвени 17 "светлосни шипки, но со додадени функции! Пар 17" Црвена мултифункционална водоотпорна сопирачка стоп -стоп за вртење ID -лесен бар -приколка.

Главните карактеристики

Избор на клиент