.

.

Силиконски капак на Балтимор Ориолес

Силиконски капак на Балтимор Ориолес

DEN 276.64

Пристапност
Во достапна форма

Повеќе не се борите со пластична обвивка или алуминиумска фолија со овој лесен капак за складирање. Овој капак од девет инчи одговара на различни чинии и садови за да создаде заптивка за тесен вода, заптивка. Украсено со логото и графиката на омилениот тим на МЛБ, овој капак е одличен при преквалификација на топлината и спречување на излевање. Безбедна рерна до 446 степени. БПА-без! МЛБ Балтимор Ориолес Силиконски капак : Декориран со тимско лого и графика. Создава заптивка за тесен вода, заптивка на воздухот. Одговара на различни садови и чинии. Безбедна рерна до 446 степени. Ја задржува топлината и спречува излевање. 100 проценти силикон. БПА-без. Индивидуални мерки на производи 9 "x 9" x .25 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент