.

.

Опсесија Камо Карат Т.Г.В. Round CZ во 14KT Бело злато Поставување на прстен за ангажман на кобалт со полирани рабови и вклопување на лукс удобност

Опсесија Камо Карат Т.Г.В. Round CZ во 14KT Бело злато Поставување на прстен за ангажман на кобалт со полирани рабови и вклопување

DEN 2304.00

Пристапност
Во достапна форма

Природно, убавиот прстен за ангажман на камо-камо од дабови дабови, е отпорен на абење, со голема јачина и хипоалергичен. Еден камен од 1 карат е прикажан во цврста поставка за бело злато од 14 кт. Во прстенот се одликува со лукс удобност. Mossy Oak Obsess Camo 1 Carat T.G.W. Round CZ во 14 KT Бело злато Поставување на прстенот за ангажман на кобалт со полирани рабови и луксузна удобност вклопување : природно убав прстен за ангажман на дабови камо, ја најавува вашата loveубов во навистина уникатен бенд Waycobalt е отпорен на абење (повеќе отпорни на гребење од титаниум).

Главните карактеристики

Избор на клиент