.

.

Гербер бебе девојче сиво и розова природа, земи ме домашна кошула, панталони и капаче, сет на облеки од 3 парчиња

Гербер бебе девојче сиво и розова природа, земи ме домашна кошула, панталони и капаче, сет на облеки од 3 парчиња

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој сет на 3 парчиња е одличен додаток на гардеробата на секое девојче! Мека, пријатна и ја одржува девојчето девојче изгледа добро од глава до пети. Прави одличен подарок за туширање. 3-парчиња сет вклучува : кошула, панталони и капа. Кошула : Затворање на странично прилепување; долги ракави. Панталони : повлекување нежна еластична лента за половината; покриени нозе. Потпирајте се на доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност. 97% Кото/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Облека со 3 парчиња Гербер за девојче.

Главните карактеристики

Избор на клиент