.

.

Без граници на маицата на ребрата на јуниори на јуниори

Без граници на маицата на ребрата на јуниори на јуниори

DEN 256.00

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е време! Уживајте во класичниот изглед и мекото чувство на никакви граници. Секојдневен фаворит кој изгледа одлично слоевит или самостојно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. полу-опремена. Деколте за лажичка; Стајлинг на пуловер. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Scoopneck Ribbed маица за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент