.

.

Без граници на врвот без ракави на јуниорите со предниот дел на вратоврската

Без граници на врвот без ракави на јуниорите со предниот дел на вратоврската

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Не можам да тргнам наопаку со предниот врв на копчето. Овој предниот врв без ракави без граници е одличен додаток на секоја гардероба. Направено со мека, печатена ткаенина со детали од шеврон на задниот дел, овој симпатичен врв е совршено ажурирање на секојдневното копче надолу. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за чипка на шеврон на рамената; вратоврска пред; клуч за клучеви на грб. Печатен врв без ракави со вратоврска пред јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент