.

.

Драп пласмати, памук, морско сино

Драп пласмати, памук, морско сино

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Моите пласмани за драп, памук, морско блумиско драп морско сино пласмати 100% памук имаат голема апсорпција, пријатен текстилен допир и се лесни. На единечна употреба или еднократно (печење). За нивната големина од 18,9 × 12,6 инчи, тие се совршени да ја облекуваат масата во вашиот стил за појадок, бранчиња, аперитиви, вечери, вечери, итн. За вашите интимни собири, семејство, со пријатели .. дури и за поформални прослави, како што се годишнини, Свадби, крштевки, итн. За вашата погодност тие доаѓаат во формат на ролна, во пред-исечени единици. Во прекрасна морска сина боја, можете да ги комбинирате пласматите со салфетки со различни големини и бои од колекцијата Основи или со колекциите за дизајн на Drap од оваа година. Моите пласмати за драп за да ја облечете табелата на забавен, елегантен или креативен начин. За вашите семејни собири, со пријателите, или, зошто да не, за професионална употреба во ресторани, угостителство, итн. Мојата драп, деталите што ја прават разликата. Искуство. Облечете ја масата до вашиот вкус или на вашите гости. Комбинирајте ги различните бои што ги создадовме за вас. Тоа е дел од основите Sea Blue Collection, целата боја на нашата табела. Рок на пред-пресек 18.9x12,6 инчи плакати. Моите пласмани со памучни памучни памучни памучни памучни плочи се идеални за облекување на масата за вашите појадок и вечери. Заштитете ја површината од излевање и нечистотија. Измешајте и се совпаѓаат со шарени салфетки за бесконечни можности. Едноставен и елегантен пласман, совршен за облекување на масата за какви било настани . направени од 100% памук. Беспрекорен пласман, максимална хигиена. Исечете по потреба. Перфорирани на ролна. Нежните пласмати со меко чувство. Оваа колекција им нуди на нашите гости незаборавно монохроматско или повеќеболно искуство. Облечете ја масата до вашиот вкус или на вашите гости. Комбинирајте ги различните бои што ги создадовме за вас . Тоа е дел од основните колекции на Sea Blue, целата боја на нашата маса.

Главните карактеристики

Избор на клиент